-->
?>
Polish School – Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM

Polish School – Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM

Date: 6th March 2017

W dniach 6 – 8  grudnia uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział w Próbnym Egzaminie Gimnazjalnym organizowanym przez Wydawnictwo OPERON. Egzamin ten miał, jak co roku, zasięg ogólnopolski. Mieliśmy więc okazję sprawdzić jaką wiedzę i umiejętności posiadają w porównaniu z uczniami innych szkół gimnazjalnych.

 

W ostatnich dniach otrzymaliśmy analizę wyników. Cieszymy się, że wychowankowie nasi wypadli lepiej w każdym z przedmiotów niż ich rówieśnicy ze szkół zarówno w naszym województwie, jak i w całym kraju. Poniższe wykresy, zaczerpnięte ze strony OPERONU, ilustrują ich osiągnięcia. Gratulujemy serdecznie.

 

 

Prezentowane wyniki pozwalają mieć nadzieję, że pierwszy w naszej szkole egzamin gimnazjalny, zaplanowany na dni 19 – 21 kwietnia br., przyniesie bardzo dobre rezultaty i satysfakcję zarówno uczniom, rodzicom oraz nauczycielom. 🙂

           
Małgorzata Przybyszewska

Head of Polish Programme

 

Copyright © 2022 Embassy International School, Szkoła Międzynarodowa, ul. Edmunda Biernackiego 8-10, 30-043 Kraków, Poland