Polish School – Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM

W dniach 6 – 8  grudnia uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział w Próbnym Egzaminie Gimnazjalnym organizowanym przez Wydawnictwo OPERON. Egzamin ten miał, jak co roku, zasięg ogólnopolski. Mieliśmy więc okazję sprawdzić jaką wiedzę i umiejętności posiadają w porównaniu z uczniami innych szkół gimnazjalnych.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy analizę wyników. Cieszymy się, że wychowankowie nasi wypadli lepiej w każdym z przedmiotów niż ich rówieśnicy ze szkół zarówno w naszym województwie, jak i w całym kraju. Poniższe wykresy, zaczerpnięte ze strony OPERONU, ilustrują ich osiągnięcia. Gratulujemy serdecznie.

Prezentowane wyniki pozwalają mieć nadzieję, że pierwszy w naszej szkole egzamin gimnazjalny, zaplanowany na dni 19 – 21 kwietnia br., przyniesie bardzo dobre rezultaty i satysfakcję zarówno uczniom, rodzicom oraz nauczycielom. 🙂

Małgorzata Przybyszewska

Head of Polish Programme